«Велике Будівництво» в галузі освіти
Дата: 17.11.2021 10:48
Кількість переглядів: 431
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04380643/4935fb5b7479b4232a59557827174ea1.png)
В Одеській області реалізується Програма Президента України «Велике будівництво», яка полягає у масштабній розбудові якісної інфраструктури України. Це – школи та дитячі садочки, центри екстреної медичної допомоги та спортивні об’єкти, мости і дороги державного і місцевого значення.
«Створити безпечне, комфортне, сучасне освітнє середовище для учнів шкіл і в місті Одеса, і в селах Одеської області, ключова мета програми Президента «Велике Будівництво» в галузі освіти» – відзначив Сергій Гриневецький.
За словами голови Одеської облдержадміністрації, на Одещині програма «Велике будівництво» в галузі освіти передбачає створення комфортних умов для перебування дітей та працівників у школі, досягнення максимальної ефективності використання енергоресурсів, скорочення споживання енергоносіїв, заощадження бюджетних коштів, зменшення до мінімального рівня витрат на послуги з електропостачання, покращення зовнішнього вигляду приміщень та рівня надання освітніх послуг.