26 лютого в Україні відзначався День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя
Дата: 28.02.2022 13:15
Кількість переглядів: 708
![Фото без опису](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/origin_215371_2_plakat.jpg)
Цього дня вісім років тому у Сімферополі відбулось найбільше зібрання на підтримку цілісності та єдності України. Участь у мітингу взяли не тільки кримські татари, яких тоді там була переважна більшість, а представники різних національностей, що відстоювали територіальну цілісність України і висловлювали протест проти кремлівської інтервенції в Криму.
Для вшанування мужності й героїзму громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території — в АР Крим та місті Севастополі, Указом Президента від 26 лютого 2020 року встановлено День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, який відзначається щороку 26 лютого.
![Фото без опису](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/origin_215369_1-01_plakat.jpg)
![Фото без опису](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/origin_215371_2_plakat.jpg)
![Фото без опису](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/origin_215372_3-01_plakat.jpg)
![Фото без опису](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/origin_215376_4-01_plakat.jpg)