ТИ ЯК? Та не трактор, щоб усе витягувати...
Дата: 01.06.2026 14:21
Кількість переглядів: 25

Потужність трактора вимірюється в кінських силах, а твоя у чому? ![]()
Згадай цю картинку, коли стане важко. Ти завжди можеш скинути трохи обертів та зайві тягарі ![]()
