Кулевчанська сільська територіальна громада надає гуманітарну допомогу мешканцям своєї громади, які тимчасово перебувають в складних життєвих обставинах.
Благодійна допомога була отримана від Координаційного штабу з гуманітарних та соціальних питань, що створений та функціонує при Білгород-Дністровській районній державній (військовій) адміністрації.
Координаційний штаб з гуманітарних та соціальних питань і надалі працюватиме у напрямку надання допомоги усім, хто її потребує.
Разом наближаємо Перемогу!
![Фото без опису](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/9492.jpg)
![Фото без опису](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/17481.jpg)
![Фото без опису](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/26945.jpg)
![Фото без опису](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/33700.jpg)
![Фото без опису](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/41757.jpg)
![Фото без опису](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/48903.jpg)