ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ КУЛЕВЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПРОДОВЖУЄ НАДАВАТИ ДОПОМОГУ МЕШКАНЦЯМ ГРОМАДИ
Дата: 02.08.2022 10:43
Кількість переглядів: 260
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04380643/72725797b63440fb26e31a7589773985.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04380643/63373b18b156d8cac02da3f009d8b4db.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04380643/da91586b4fb38fa48a744e31fe51e2d3.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04380643/3fbb33145e90b3d161b4598dd471d3cd.jpg)
Гуманітарний штаб, що функціонує при Кулевчанській сільській раді продовжує надавати гуманітарну допомогу мешканцям громади, які тимчасово перебувають в складних життєвих обставинах.
Отримання допомоги стало можливим завдяки тісній співпраці із Координаційним штабом з гуманітарних та соціальних питань, що створений та функціонує при Білгород-Дністровській районній державній (військовій) адміністрації.
Координаційний штаб з гуманітарних та соціальних питань і надалі працюватиме у напрямку надання допомоги усім, хто її потребує.
Разом наближаємо Перемогу!