У середу, 3 серпня, представники батьківського колективу освітнього закладу, що належить до Саратської селищної ради, малу змогу відвідати укриття, яке знаходиться в установі та пересвідчитись у його готовності до початку нового навчального року в непростих умовах воєнного стану.
Під час ознайомлювальної екскурсії адміністрація закладу провела з батьками роз’яснювальну роботу, щодо організації освітнього процесу з 1 вересня 2022 року.
![Фото без опису](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/yzobrazhenye_viber_2022-08-03_16-49-41-740.jpg)
![Фото без опису](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/yzobrazhenye_viber_2022-08-03_16-49-42-000.jpg)