В особисті повідомлення багатьох керівників підприємств, приватним особам та на електронну адресу компаній і організацій, в чергове, надходить фейковий лист-звернення ніби-то від Одеської обласної військової адміністрації (на фото) за підписом Максима Марченка, з проханням взяти участь у програмі гуманітарної допомоги Збройним Силам України.
![Фото без опису](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/298959631_423419609819428_5863895238683580767_n.jpg)
Офіційно заявляємо, що цей документ – фейк! Ні Максим Марченко, ні Одеська ОВА не беруть участі в жодних програмах зі збору коштів і не надсилають подібних листів.
Просимо про всі виявленні подібні випадки оперативно повідомляти в поліцію.
Прес-служба Одеської ОВА