Апарат Кулевчанськоі сільської ради долучився до загальнонаціональної хвилини мовчання
Дата: 29.08.2022 14:35
Кількість переглядів: 174
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04380643/586c8ded6fc3d48006e6590f1eb844fc.jpg)
29 серпня 2022 року о 10-й годині апарат Кулевчанськоі сільської ради долучилися до загальнонаціональної хвилини мовчання на вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04380643/4f4153fa6bb9f5257b80c79292a3769e.jpg)
« повернутися