В селі Кулевча проведений турнір з пляжного волейболу серед жінок

Дата: 12.09.2022 09:53
Кількість переглядів: 259

Фото без опису
11 вересня в селі Кулевча був проведений турнір з пляжного волейболу серед жінок присвяченого до Дня фізичної культури і спорту України. В турнірі прийняли участь 6 команд.
В півфінальних іграх зустрілись команди
«Іскра»- «Тюбіки» 2:0, та «Зірки зійшлись»- «Живчик» 2-1.
В грі за 3-те місце команда «Живчик» перемогла «Тюбики» з рахунком 2:0(21:15, 21:7)
Переможцем Кубку Калевчанської громади стала команда «Зірки зійшлись», яка перемогла з рахунком 2:0( 23:21, 21:12) команду «Іскра».
Голова Кулевчанської громади Михайло Попов по закінченню турніру привітав всіх спортсменів та шанувальників спорту з Днем фізичної культури і спорту України, відмитив захопливу гру, та нагородив команди кубками, медалями та грамотами.
Також організаторами турніру було визначено найкращих гравців турніру:
Кращим гравцем Кубку Кулевчанської громади з пляжного волейболу серед жінок визнано Вололовцеву Лілію