ДО УВАГИ ОДЕСИТІВ ТА МЕШКАНЦІВ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ!
Дата: 21.02.2023 16:31
Кількість переглядів: 64
![Фото без опису](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/332100729_1233804290548608_7908574952321700210_n-800x445-1.jpg)
“Звертаємо вашу увагу на те, що, згідно рекомендацій Міністерства освіти і науки України, з метою убезпечення життя і здоров’я всіх учасників освітнього процесу, як превентивний захід перед річницею початку війни росії проти України, Департаментом освіти і науки Одеської ОВА, з 22 до 24 лютого 2023 року, в закладах освіти області всіх типів і форм власності, рекомендовано освітній процес здійснювати з використанням технологій дистанційного навчання” – повідомляє директор Департаменту освіти і науки ОВА Олександр Лончак.