ЗВЕРТАТИСЯ ПО ДОПОМОГУ — НЕ СТРАШНО І НЕ СОРОМНО. ЯКЩО ВИ ЧЕКАЛИ ОСОБЛИВОГО ЗНАКУ, ТО ЦЕ ВІН
Дата: 02.05.2023 16:40
Кількість переглядів: 47
![Фото без опису](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/343572461_939718397277054_272819225570852868_n-800x445-1.jpg)
Ще один партнер програми «Ти як?» — проєкт кризової допомоги krisenchat, який створив спеціально для українців krisenchat Ukrainian. Все спілкування тут відбувається у форматі чату (дуже зручно, якщо ви нервуєте від телефонних розмов). Це анонімно, безкоштовно і цілодобово.
Розпочніть чат на сайті проєкту: krisenchat.de/uk/ukraine
або одразу через WhatsApp, Telegram чи по SMS.